

Přístroje pro masáž jsou skvělou masážní pomůckou s opravdu širokou možností použití. Zjistit více...
Využijete ji na klasické masáže ale i sexuální stimulaci erotogeních zón. Jejich ohromnou výhodu spatřujeme v tom, že je člověk může pro masáže používat sám na sobě. Úžasně fungují na zatuhlou šíji nebo chodidla. Rianne S ji vyrábí dokonce v „kapesní“ velikosti s taštičkou pod názvem Lovely Leopard, takže si masážní hlavici můžete vzít kamkoli sebou.
U značky Rianne S ještě zůstaneme, protože i další z jejich masážních prostředků stojí za vyzdvihnutí. Řeč je tentokrát o Bella Mini Body Wand. Její design působí velmi něžně a celé zpracování považujeme za hodně povedené.
Zákaznicky oblíbenou a cenově dostupnou hlavicí je bthrilled od B Swish.
E-mailem | obchod@sexio.cz |
Telefonem |
+420 488 588 728 Po-Pá: 9:00 - 16:00 |
Provozovatelem internetového obchodu je Malisio s.r.o.
IČO: 06364055, Nejsme plátci DPH.
Prodej erotického zboží je povolen pouze osobám starším 18ti let. Nedosahujete-li požadovaného věku, opusťte tyto stránky.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.